Advokát (real estate) - bespoke LAWYERS

top

Mgr. Tomáš Košulič, advokát

70 tis. + podíl z fakturace
advokátPraha1-10obchodní právoobčanské právoprávo nemovitostíkorporátní právolitigacepracovní právoM&Aanglický jazyk

Do týmu nové dynamicky se rozvíjející advokátní kanceláře bespoke LAWYERS, sdružení advokátů se sídlem v Praze, hledáme nového kolegu advokáta nebo novou kolegyni advokátku, ideálně (ale nikoli výlučně) specialistu či specialistku na real estate.

Nabízíme

Zajímavou a různorodou práci v malém týmu, kde je možnost se toho spoustu naučit, ale současně se bezprostředně podílet na zajímavých právních případech v první linii, ne jako jeden z mnoha v pozadí back-officu. Pracujeme s velkými a dlouholetými klienty, stejně jako s jednotlivci a jednotlivými případy. Nabízíme tak široký prostor pro seberealizaci a současně i (nebo si ti alespoň myslíme) lidský přístup.

Typ spolupráce

Smlouva o trvalé spolupráci

Benefity

Benefity máme obvyklé (5 týdnů dovolené, home-office, plně hrazená karta Multisport, stravenkový paušál, káva a čaj na pracovišti), navíc máme kancelář uprostřed zeleně, ale především tak jako ke všemu, i k tomu, co naši kolegové vnímají jako benefity právě pro ně, přistupujeme individuálně.

Odměna/mzda

70.000,- Kč + podíl z fakturace (žádný horní limit neexistuje)

Očekáváme

Kolegu, který bude chtít stejně jako my, být co nejlepší v tom, co dělá, nebojí se velkých výzev ani práce, ale současně nechce v kanceláři trávit všechen svůj čas. Dlouhé roky předchozí praxe nejsou podmínkou, hledáme zejména kreativní právníky, kteří to co zatím neumí, inovativně vymyslí.

Datum možného nástupu

Červen 2024 nebo dle dohody.