Advokátní koncipient/ka

ŠACHTA & ŠPAČEK, AK v.o.s.

45 - 55 tis.
koncipientPraha11-40obchodní právoobčanské právolitigacesmluvní právoanglický jazyk

ŠACHTA & ŠPAČEK, advokátní kancelář v.o.s., sídlící na Praze 5, přijme do svého týmu advokátního koncipienta/koncipientku.

Vaší náplní práce bude zejména příprava a připomínkování smluv v oblasti obchodního a občanského práva, příprava procesních podání, komunikace s klienty a účast na soudních jednáních.

Nabízíme

Nabízíme zajímavou práci v mladém kolektivu, příjemné pracovní prostředí, podporu odborného rozvoje a zajímavé zaměstnanecké benefity (placený neomezený mobilní tarif, Multisport karta, sick days). Až na zcela výjimečné situace u nás nepracujeme v režimu přesčasů. Můžeme nabídnout i částečný pracovní úvazek.

Typ spolupráce

HPP

Odměna/mzda

Finanční ohodnocení se bude v závislosti na délce a kvalitě praxe pohybovat v rozmezí 45.000 – 55.000 Kč.

Očekáváme

Od uchazečů očekáváme samostatnost, spolehlivost, pečlivost, odpovědný přístup k práci, schopnost týmové spolupráce, příjemné vystupování a znalost anglického jazyka. Předchozí praxe na pozici advokátního koncipienta/koncipientky je předností nikoliv podmínkou.

Datum možného nástupu

Dle dohody

O společnosti

ŠACHTA & ŠPAČEK, advokátní kancelář v.o.s. byla ve své stávající podobě založena v roce 2012 a své právní služby tak poskytuje kontinuálně již déle než osm let. Zkušenosti členů advokátní kanceláře ale toto relativně krátké období značně přesahují. V jejím týmu se snoubí letité zkušenosti zakladatele advokátní kanceláře, JUDr. Drahomíra Šachty, který v advokacii úspěšně působí již tři dekády, s dynamickým přístupem mladších společníků, jimž je blízký rychlý rytmus současné informační společnosti.

V zájmu poskytnutí komplexního právního servisu spolupracuje advokátní kancelář s odborníky z různých oblastí s právem úzce souvisejících – daňovými poradci, účetními experty, auditory, patentovým znalcem, soudními znalci a překladateli. Přínosem pro efektivitu poskytovaných služeb je bezpochyby také dlouholetá blízká spolupráce advokátní kanceláře s notářským úřadem sídlícím na stejné adrese jako advokátní kancelář.

ŠACHTA & ŠPAČEK, advokátní kancelář v.o.s. poskytuje své služby v českém, slovenském a anglickém jazyce.