Advokátní koncipient – Nastartuj svoji kariéru v právu businessu

top

EY Law advokátní kancelář, s.r.o.

50 tis. nástupní mzda
koncipientPraha11-40obchodní právoprávo nemovitostíbankovnictví a financepracovní právoM&AIT/IP právoduševní vlastnictvíochrana osobních údajůGDPRanglický jazyk

EY LAW hledá advokátního koncipienta/ku.

Nabízíme

To nejdůležitější v pár větách:

V týmu EY Law se budeš podílet na poskytování advokátních služeb, podle aktuálních potřeb klientů. Zapojíme tě do právního poradenství v oblasti transakcí, obchodního práva, pracovního práva, nemovitostí, finančních služeb, ochrany osobních údajů, duševního vlastnictví a informačních technologií. A ničeho se neboj, po ruce budeš mít vždy zkušenějšího kolegu, který ti poradí, jak na to. Každý den navíc spolupracujeme s kolegy z ostatních oddělení EY a posouváme hranice právního poradenství.

Tvoje role v týmu:

„Náš tým zkušených advokátů ti pomůže nasbírat zkušenosti ve všech právních záležitostech týkajících se podnikání, zejména v oblasti korporátního práva, při transakcích či ve veškerých pracovněprávních otázkách. Nahlédneš pod pokličku smluvního poradenství, každodenních obchodních záležitostí či veřejnoprávní regulatoriky. Osvojíš si pestrou škálu právních dovedností, které ti jistě pomůžou při advokátních zkouškách.“

Ondřej Havránek, Partner, EY Law

Typ spolupráce

HPP

Benefity

 • Volno: 6 týdnů volna a jeden volný EY Day navíc, abys mohl/a načerpat nové síly.
 • Odměna za doporučení kandidáta: Získej od 10 do 70 tisíc Kč za doporučení nového kolegy.
 • Benefitní body: 27 000 v Cafeterii můžeš utratit podle sebe. Třeba si pořídit Multisport kartu, nakoupit dárky nebo si užít odpočinek na Slevomatu.
 • Profesionální rozvoj: U nás se neustále učíš a rozvíjíš své schopnosti. Nabízíme ti pestrou paletu kurzů v naší learningové mapě. Můžeš využívat přístup ke vzdělávacímu portálu Udemy.com a k jazykovým kurzům. Naši kolegové ti poskytnou podporu v podobě counselingu.
 • iPhone i k soukromému používání.
 • Slevy pro zaměstnance: Užij si skvělé zvýhodněné nabídky na širokou škálu služeb. Využij slevy ve Fruitisimo, Sushi Time, optice, fitness centru BodyBody a na dalších místech.
 • Zdraví a péče: Získej přístup k rychlému a pohodlnému online poradenství uLékaře.cz od kvalifikovaných lékařů. Navíc ti zaplatíme i životní pojištění.
 • Týmová spolupráce a zábava: U nás nejde jen o práci, ale také o zábavu a týmovou spolupráci. Můžeš se také zapojit do CSR aktivit.

Odměna/mzda

Nástupní mzda 50 000 korun měsíčně a k tomu benefity, které ti zaručeně udělají radost.

Očekáváme

Co je pro nás důležité:

Víme, že jsi teprve na začátku kariéry. Tady je několik věcí, které jsou pro tuhle práci podstatné.

 • Máš čerstvě ukončené studium na právnické fakultě.
 • Nechybí ti zájem o soukromé právo, chuť učit se nové věci a reagovat na dynamický vývoj práva.
 • Nemáš strach z angličtiny. Používáme ji opravdu často – při schůzkách s klienty, při práci se zahraničními kolegy i v běžné korespondenci. Němčina nebo jiný světový jazyk se v mezinárodním prostředí taky hodí.
 • Chceš pestrou práci. Během dne tě totiž většinou bude čekat práce na více právních případech, a tak se ti hodí chladná hlava a dobrý time-management. Každý den se díky tomu naučíš něco nového.
 • Na nástupu se s tebou rádi dohodneme individuálně.

Datum možného nástupu

1. 6. 2024 nebo dle dohody