Junior koncipient/koncipientka ve Frank Bold Advokáti

Frank Bold Advokáti, s.r.o.

34 - 46 tis.
koncipientPrahaBrnoOstrava11-40obchodní právoobčanské právoprávo nemovitostíkorporátní právosmluvní právopracovní právoprávo životního prostředíveřejné zakázkyenergetikaanglický jazyk

Jsi rozhodnutý/á stát se skvělým advokátem a pro klienty vždy odvádět tu nejlepší práci? Ve Frank Bold Advokáti se můžeš učit od zkušených kolegů, zapojovat se do zajímavých případů, pracovat na sobě a expertně růst. Rád/a si dáváš ambiciózní cíle a hledáš cesty, jak jich dosáhnout? Přidej se do jednoho z našich advokátních týmů, buď Frank Bold.

Nabízíme

Proč si vybrat Frank Bold Advokáty?

Ať už tíhneš více k soukromému či veřejnému právu, společně najdeme uplatnění pro tvůj potenciál. Naše týmy pokrývají široké spektrum právních oblastí.

Můžeš posílit náš soukromoprávní tým a věnovat se oblastem jako je korporátní právo, pracovní právo, rodinné nebo občanské právo, nebo nahlédnout do developmentu, M&A a řešení obchodních sporů.

Pokud tě oslovuje více veřejné a energetické právo, témata jako komunitní energetika a obnovitelné zdroje energie, u nás se jim můžeš věnovat!

Nabízíme ti etický přístup k advokacii a možnost zapojení do zajímavých případů. Pracujeme na tom, co nás baví a dává nám smysl. Chceme našim klientům přinášet konstruktivní a užitečná řešení. Děláme advokacii s vizí a táhneme za jeden provaz s veřejně prospěšnými týmy Frank Bold.

Co u nás dále najdeš?

  • Pracovní místo v Brně, Praze nebo Ostravě podle tvé preference.
  • Silný etický kodex, zajímavé právní případy a práci s pozitivním společenským přesahem.
  • Zkušený tým, který si zakládá na kvalitě, výsledcích a dopadu své práce.
  • Neformální pracovní prostředí a prostor k růstu.
  • Flexibilní pracovní dobu, možnost pracovat částečně i z domova, příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené nebo dog-friendly office.

Chceme, aby naši členové týmu dlouhodobě rostli. Stojíme o dlouhodobou spolupráci, takže když nám to společně půjde, budeme s tebou rádi počítat i po složení advokátních zkoušek.

Pracovní náplň

Co se můžeš u nás naučit?

  • Strategicky přemýšlet nad případy klientů, nacházet nejlepší řešení.
  • Psát férové smlouvy, neprůstřelné žaloby, vyvážené analýzy a srozumitelné články.
  • Jednat s klienty a dobře je zastupovat. Argumentovat, komunikovat, vyjednávat.
  • Školit a přednášet (na webinářích, workshopech i týmových poradách).
  • Mentorovat a vést stážisty.

→ A mnoho dalšího! Více o naši práci najdeš na budfrankbold.cz

Typ spolupráce

HPP

Očekáváme

Máš už za sebou alespoň 1 rok relevantní praxe během studia a chuť se k nám přidat? Možná hledáme právě tebe! Dej nám o sobě vědět.