Paralegal

EY Law advokátní kancelář, s.r.o.

od 200 Kč/h
studentPraha11-40obchodní právoprávo nemovitostíbankovnictví a financekorporátní právopracovní právoM&AIT/IP právoduševní vlastnictvíochrana osobních údajůGDPRanglický jazyk

Nabízíme

To nejdůležitější v pár větách:

V týmu EY Law se budeš podílet na poskytování advokátních služeb, podle aktuálních potřeb klientů. Zapojíme tě do právního poradenství v oblasti transakcí, obchodního práva, pracovního práva, nemovitostí, finančních služeb, ochrany osobních údajů, duševního vlastnictví a informačních technologií. A ničeho se neboj, po ruce budeš mít vždy zkušenějšího kolegu, který ti poradí, jak na to. Každý den navíc spolupracujeme s kolegy z ostatních oddělení EY a posouváme hranice právního poradenství.

Tvoje role v týmu:

„Náš tým zkušených advokátů ti pomůže nasbírat zkušenosti ve všech právních záležitostech týkajících se podnikání, zejména v oblasti korporátního práva, při transakcích či ve veškerých pracovněprávních otázkách. Nahlédneš pod pokličku smluvního poradenství, každodenních obchodních záležitostí či veřejnoprávní regulatoriky. Osvojíš si pestrou škálu právních dovedností, které ti jistě pomůžou při advokátních zkouškách.“

Ondřej Havránek, Partner, EY Law

Typ spolupráce

DPČ

Benefity

  • iPhone a laptop k pracovním i soukromým účelům
  • Možnost absolvovat nejrůznější školení/certifikace a přístup do platforem jako např. udemy.com
  • Nastartování kariéry a možnost postupu na advokátního koncipienta po dokončení studia

Odměna/mzda

200 Kč/h

Očekáváme

Co je pro nás důležité:

Víme, že jsi teprve na začátku kariéry. Tady je několik věcí, které jsou pro tuhle práci podstatné.

  • Jsi studentem 3.-5. ročníku na právnické fakultě v ČR.
  • Nechybí ti zájem o soukromé právo, chuť učit se nové věci a reagovat na dynamický vývoj práva.
  • Nemáš strach z angličtiny. Používáme ji opravdu často – při schůzkách s klienty, při práci se zahraničními kolegy i v běžné korespondenci. Němčina nebo jiný světový jazyk se v mezinárodním prostředí taky hodí.
  • Chceš pestrou práci. Během dne tě totiž většinou bude čekat práce na více právních případech, a tak se ti hodí chladná hlava a dobrý time-management. Každý den se díky tomu naučíš něco nového.
  • Do práce můžeš chodit alespoň 2-3 dny v týdnu.

Datum možného nástupu

Na nástupu se s tebou rádi domluvíme individuálně.