Právní asistent/ka 3. - 5. ročník

top

JUDr. Otakar Hájek, LL.M., advokát

nástupní odměna 200 Kč/h
studentPraha1-10obchodní právoobčanské právoprávo nemovitostílitigaceM&Asprávní právoanglický jazyk

Jsme rozvíjející se advokátní kancelář sídlící v centru Prahy v blízkosti VŠE s českou i zahraniční klientelou a chceme rozšířit náš tým o právního asistenta či asistentku, studenta/studentku 3.-5. ročníku právnické fakulty. Vaše pracovní náplň bude různorodá, převážně však z oblastí občanského, obchodního a správního práva, a bude zahrnovat jak transakční, tak i spornou agendu.

Výhodou práce u nás je úzké propojení s našimi hlavními klienty, úspěšnými developerskými společnostmi zabývajícími se téměř všemi (i širšími) aspekty investování do nemovitostí, a výrazný podíl přeshraniční agendy, což je zárukou stabilního přísunu zajímavých případů. Kromě nemovitostního práva v širším slova smyslu se profilujeme zejména v oblasti řešení komplexních soudních a rozhodčích sporů, včetně rozhodcovské činnosti, a to i s mezinárodním prvkem. Agenda je skutečně pestrá, rozhodně se Vám nestane, že po pár měsících upadnete do stereotypu. Každodenní přímý kontakt s klienty Vám zároveň zdokonalí Vaše komerční i komunikační dovednosti.

Nabízíme

Nabízíme Vám flexibilní pracovní dobu, práci v příjemném pracovním kolektivu, profesní růst a firemní benefity včetně Multisport karty a prémie dle dosažených výsledků. V neposlední řadě nabízíme (a zároveň požadujeme) perspektivu dlouhodobé spolupráce, případně i po skončení studia jako advokátní koncipient/ka.

Typ spolupráce

DPP

Odměna/mzda

Nástup 200 Kč/hod, zvyšování dle schopností a výsledků.

Očekáváme

  • odpovídající odborné znalosti platného práva, schopnost samostatné práce a zejména pečlivost a spolehlivost
  • schopnost dotahovat věci do konce, chuť učit se novým věcem
  • administrativní zdatnost, znalost práce na PC, MS Office, Beck-online a další právní vyhledávače a aplikace, Excel výhodou
  • solidní znalost anglického jazyka
  • předchozí právní praxe výhodou

Své strukturované životopisy včetně motivačních dopisů zasílejte prostřednictvím formuláře níže.

Datum možného nástupu

ihned

O společnosti

Bližší informace o naší kanceláři najdete na www.hajeklegal.com.