Student/ka 2. - 4. ročník

STRNAD JOCH LOKAJÍČEK advokáti s.r.o.

140 - 160,- Kč/h
studentPraha11-40obchodní právoobčanské právolitigacetrestní právopracovní právoM&Ainsolvencerodinné právosoutěžní právoduševní vlastnictvírestrukturalizaceanglický jazyk

Advokátní kancelář STRNAD JOCH LOKAJÍČEK advokáti hledá nové kolegy na pozice právních asistentů advokáta (studentů). Nejedná se o administrativní práci. Preferujeme studentky a studenty druhých až čtvrtých ročníků právnických fakult se zápalem pro právo a zájmem o jeho aplikační praxi v širokém spektru právních oborů. Uvítáme ale i zájem šikovných studentů ročníku třetího. Věnujeme se takřka všem oborům platného práva a dle zájmu je možné zapojení studentů do obhajoby v trestních věcech, civilních sporů, fúzí a akvizic, ale i práva rodinného.

Nabízíme

Máme zájem o trvalou spolupráci. V případě zájmu budeme rádi, pokud nám zašlete svůj životopis a následně se s Vámi uvidíme při osobním rozhovoru. Naši advokáti rádi zodpoví jakékoli dotazy týkající se pracovní spolupráce, praxe v advokacii, vize a chodu naší kanceláře, ale i práva obecně.

Typ spolupráce

DPP

Odměna/mzda

140-160 Kč/hod

Očekáváme

Požadujeme znalost anglického jazyka slovem i písmem, znalost dalšího jazyka výhodou. Dále požadujeme uživatelskou znalost práce na PC. Vyžadujeme práci alespoň 3 dny v týdnu, zejména s ohledem na zapojení studentů do probíhajících řízení a projektů. V rámci týdne je rozvrh pracovních dnů flexibilní s ohledem na školní povinnosti s individuálním režimem během zkouškového období a státnic.