Student/ka - Paralegal do týmu Legal & Compliance

Olympus Czech Group, s.r.o

150 - 200 Kč/h
studentPraha41+obchodní právoobčanské právokorporátní právosmluvní právopracovní právocomplianceprávo hospodářské soutěžesoutěžní právoveřejné zakázkyzdravotnické právoochrana osobních údajůGDPRprávo EUwhistleblowinganglický jazyk

Líbilo by se vám pracovat pro společnost s více než stoletou historií?
Chcete poznat právo a compliance přímo v praxi?
Zajímá vás, jaké je každodenní fungování mezinárodního korporátu na českém trhu?
Jste pečliví, pracovití a přátelští?
Nebojíte se cizích jazyků? (Mluvená a psaná angličtina bude stačit…)

Nabízíme

Naší prací je dodat zdravotnické prostředky tam, kde je to potřeba (ve většině případů do nemocnic), postarat se o jejich servis a zajistit tím spokojenost a zdraví pacientů. Vaším úkolem by byla administrativní podpora, správa interních systémů, příprava a revize dokumentů a to nejen z oblasti byznysu, ale i z oblasti práva korporátního, zdravotnického, závazkového a v neposlední řadě posuzování jejich souladu s interními pravidly a postupy.

Typ spolupráce

DPČ

Odměna/mzda

150 – 200 Kč / h dle zkušeností

Očekáváme

Pracovitost, pečlivost, týmové ducha a zájem se dále vzdělávat a získávat nové zkušenosti v mezinárodní společnosti.
Uživatelská znalost MS Office, anglický jazyk B2, ideálně student/ka 2. nebo 3. ročníku právnické fakulty.

Datum možného nástupu

Dle dohody, ideálně ihned

Jak probíhá pohovor?

Osobní schůzka se zástupci Legal & Compliance oddělení na základě zaslaného životopisu.

O společnosti

V České republice zastupuje společnost Olympus společnost Olympus Czech Group, dceřiná společnost společnosti Olympus Europa SE & CO. KG. Společnost sídlí v Praze a v Přerově a je odpovědná za marketing a prodej na maďarském, řeckém, izraelském, rumunském a bulharském trhu, stejně jako za servis zdravotnických systémů.

Organizace společnosti Olympus a jejích četných dceřiných společností se skládá z obchodních center, výrobních závodů a také ze servisních a oprávárenských zařízení. Prodejní organizace je rozdělena na dvě divize:
1. Divize Medical Systems je největší organizačnou jednotkou společnosti Olympus. Zákazníkům dodává diagnostické a terapeutické technologie od endoskopů po profesionální snímkovací systémy.
2. Divize Corporate nese odpovědnost za všechny základní podnikové funkce, například správu financí a administrativy, personalistiku a IT.