Pavelka s.r.o., advokátní kancelář
1 inzerát

Pavelka s.r.o., advokátní kancelář

Praha1-10

Jsme první ryze česká butiková advokátní kancelář. Máme ambici stát se dlouhodobě jedničkou na trhu v oblasti právního poradenství pro rodinné firmy. V roce 2014 jsme založili Asociaci rodinných firem, která slučuje více než 50 silných společností.
Pavelka s.r.o. - představení advokátní kanceláře

Zakládající partner advokátní kanceláře Mgr. Jan Pavelka, LL.M., představuje svou advokátní kancelář.

Pavelka s.r.o. - hiring - student

Advokátní kancelář Pavelka s.r.o. se sídlem na Náměstí Míru v Praze hledá kolegyni nebo kolegu z řad studentů právnických fakult.

Zaměření

  • 25% obchodní a korporátní právo
  • 25% občanské právo
  • 10% bankovníctví a finance
  • 10% nemovitosti
  • 10% duševní vlastnictví
  • 10% insolvence a restrukturalizace
  • 10% ostatní

založena v roce

2015

3 advokáti

1 koncipient

3 právní asistenti

1 office managerka

Užití jazyků

80%
český jazyk

20%
anglický jazyk

Palác Valdek

Praha 2
Vinohrady
Jugoslávská 620/29

Pavelka s.r.o., advokátní kancelář

Mgr. Jan Pavelka, LL.M.

advokát & partner

Jan Pavelka je zakládajícím partnerem společnosti Pavelka s.r.o., advokátní kancelář, s více než 18 letou právní praxí. Dlouhodobě se zaměřuje především na problematiku korporátního práva se zaměřením na přeměny a prodeje společností, finanční právo a mezinárodní daňové plánování. Podílel se na řadě komplexních restrukturalizací významných lokálních i mezinárodních holdingových uskupení.


Zobrazit celý text

Vedle fúzí a akvizic, práva obchodních společností, právního poradenství v rámci transakcí s výrazným daňovým aspektem a evropského práva se specializuje i na poskytování komplexních poradenských služeb pro privátní klientelu a rodinné firmy. Jeho oblíbenou disciplínou je pak oblast mezigeneračního předávání majetku a architektury svěřenských fondů.

Po studiu strávil tři roky jako koncipient v advokátní kanceláři Novák & Sabolová, přidružené k poradenské skupině Tacoma. Následně v roce 2008 přešel do české advokátní kanceláře Havel, Holásek & Partners, nejprve na pozici koncipienta, po složení advokátních zkoušek v roce 2009 na pozici advokáta a následně na pozici vedoucího advokáta. Zde působil do roku 2015 především v oddělení korporátního práva, speciálně se pak věnoval především privátním a VIP klientům kanceláře.

Od roku 2015 pak působí již výlučně v rámci Pavelka s.r.o., advokátní kancelář.

Pavelka s.r.o., advokátní kancelář

O nás

Poskytujeme služby ve standardu špičkových specializovaných evropských a světových advokátních kanceláří či privátních bank. Mezi naše klienty patří významná česká podnikatelská uskupení, rodinné firmy či individuální podnikatelé a investoři.

Spolupracujeme s rozsáhlou sítí advokátních kanceláří, privátních bank, family office, poskytovatelů trustových, wealth management či concierge služeb.

Jsme členem mezinárodní sítě právních kanceláří AEA.

V roce 2018 a 2019 jsme obdrželi ocenění magazínu AI „Best Boutique Commercial Law Firm 2018“ a „Best Boutique Commercial Law Firm 2019“ v České republice.

Pavelka s.r.o., advokátní kancelář

Přidejte se k nám do týmu!

Stačí poslat životopis na office@pavelkapartners.cz.

Inzeráty