Advokátní koncipient/ka

top

ŠTILEC & PARTNERS advokátní kancelář, s.r.o.

nástupní mzda 50 tis.
koncipientPraha1-10obchodní právoobčanské právoprávo nemovitostíkorporátní právolitigaceM&AIT/IP právosprávní právosoutěžní právostavební právoveřejné zakázkyanglický jazyk

Zakládáte si na preciznosti, pohybujete se v oblasti práva obchodního, občanského, nemovitostí, IT/IP, civilního nebo správního procesu? Máte zájem o to, co děláte a chuť podílet se na významných případech?

Právě Vás hledáme!

Do naší kanceláře ŠTILEC&PARTNERS konkrétně vybíráme talentovanou advokátní koncipientku či koncipienta, kteří by posílili náš tým.

Nabízíme

Chcete pracovat na případech, které se dostávají do judikatury nejvyšších soudů? Bavilo by vás procházet mezi jednotlivými právními obory a nevěnovat se stále dokola stejným otázkám? Zajímají vás témata budoucnosti, jako jsou technologie a kryptoměny, udržitelné stavebnictví, ESG, ale nepohrdnete ani zajímavou transakcí nebo mnohovrstevnatým správním sporem? A nechcete psát jen smlouvy, ale také články na významné weby nebo do časopisů? A rádi byste byli vidět i na konferencích a seminářích nebo diskutovali třeba o budoucnosti nemovitostního práva v rámci Národního centra Stavebnictví 4.0, jehož jsme se stali jako první advokátní kancelář spolupracující organizací?

Láká vás spolupracovat s největšími hráči českého byznysu, ale zároveň vám vyhovuje spíše práce v menším týmu a v atmosféře, kdy se navzájem podporujete a nekonkurujete si uvnitř jedné kanceláře? Kde ostré lokty musíte ukazovat jen při hájení klienta a ne mezi kolegy? Pak skvěle zapadnete do kanceláře Štilec & Partners.

Pracovní náplň

Hledáme dobré a přemýšlivé právničky a právníky, kteří si třeba i uvědomují, že neumí všechno, ale chtějí se všechno rychle naučit a být lepší a lepší. Hledáme kolegyně a kolegy, kteří se nebudou bát jednat s klienty, budou proaktivní a třeba i časem přijdou s vlastními projekty. Potřebujeme lidi, kteří nepřemýšlí jen jako právníci, ale uvažují také byznysově.

Typ spolupráce

HPP

Benefity

Nadstandardní základní plat a bonusy, začneme na 50 tisíc korunách. Odborné i mentorské vedení, možnost neustále se pracovně a znalostně posouvat. Placená odborná školení podle Vašeho výběru. Dostatek času pro sebe. Flexibilní pracovní dobu. Klidně můžete pracovat i z domova, když to bude fungovat. Pokud si budete potřebovat během práce něco zařídit, zařídíte si to. A samozřejmě i dobrou kávu, protože bez té to většinou nejde.

Odměna/mzda

Pro začátek 50 tisíc korun s předpokladem růstu.

Očekáváme

  • Vysokou odbornost a znalost platné právní úpravy.
  • Proaktivní přístup ke klientům se zájmem posouvat jednotlivé projekty a případy kupředu.
  • Schopnost samostatného vedení agendy, zároveň však týmové práce, společně se zpětnou vazbou mladším kolegům.
  • Snahu o pochopení věcného rozměru případu, prostředí, ve kterém klient podniká nebo jinak působí.
  • Analytické a tvůrčí myšlení.
  • Organizační dovednosti.

Datum možného nástupu

Dle dohody

O společnosti

Jsme advokátní kancelář sídlící v Praze na Vinohradech. Naše kancelář se zaměřuje zejména na právo obchodní, občanské, nemovitostí, IT/IP, civilní a správní proces.

Věříme v nadání, píli a upřímný zájem o to, co děláme. Víme, že mimořádné věci vznikají jenom ve sdíleném a otevřeném kolektivu, kde nechybí vůle k vzájemné obohacující spolupráci. Nabízíme vám skutečnou a dlouhodobou participaci. Jedeme v tom společně a umíme si pomoci. Dejte nám šanci a my dáme šanci vám.